Plac Wolności 8 (pasaż)
61-738 Poznań

tel: 61 66 363 66
tel: 514 96 96 86
gg:  2522267
gg:  6028608
mail: biuro@ento.com.pl

 
Godziny otwarcia:
 
Poniedziałek-Piątek
10.00 - 18.00
Sobota
10.00 - 14.00
C.H. Piotr i Paweł
ul. Międzychodzka 22c
62-045 Pniewy
 
tel: 61 29 38 427
gg:  7297150
mail: pniewy@ento.com.pl
 
Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek
10.00 - 18.00
Sobota
10.00 - 15.00

Serwis


Od 2002 roku prowadzimy serwis pogwarancyjny wszystkich marek telefonów komórkowych. Usługi nasze obejmują zarówno naprawy mechaniczne (wymiana podzespołów,
obudów, wyświetlaczy, itp.), naprawy programowe (simlock, wgranie nowego oprogramowania oraz pakietu językowego, itp.) oraz usterki powstałe po ingerencji cieczy.

Naprawiamy uszkodzony bootloader (w wyniku niepoprawnie przeprowadzonej aktualizacji) przy użyciu urządzenia typu Jtag w takich telefonach jak Samsung, HTC, Nokia, Sony Ericsson, LG, Huawei, ZTE. Zajmujemy się także przegrywaniem danych między telefonami oraz zgrywaniem danych z telefonu na komputer lub nośniki wymienne. 

W 2007 roku wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, poszerzyliśmy naszą ofertę o serwis produktów Apple. Specjalizujemy się w pogwarancyjnych naprawach smartfonów, tabletów oraz czytników ebooków.

Usługi nasze świadczymy zarówno klientom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym.

Duże doświadczenie w prowadzeniu serwisu, pozwala nam na zaoferowanie korzystnych terminów realizacji zleceń oraz atrakcyjnych cen.

Zapraszamy do współpracy firmy posiadające telefony pracownicze, salony operatorskie, przedstawicieli handlowych oraz komisy. W przypadku chęci nawiązania współpracy serwisowej prosimy o kontakt: serwis@ento.com.pl lub pod numerem telefonu:
(61) 66 363 66, 514 96 96 86

Specjalizujemy się w: 

   • naprawa iphonów uszkadzonych programowo
   • wymiana baterii w iphone
   • wymiana szybek z dotykiem
   • wymiana wyświetlaczy
   • naprawa zasięgu 
   • usuwaniu skutków działania cieczy
   • naprawie elektronicznych elementów telefonu
   • wymianie oprogramowania
   • naprawie telefonów po upadku
   • naprawie układu ładowania
   • wymianie wyświetlaczy
   • usuwaniu kodu aparatu
   • wgrywaniu polskiego języka
   • wymianie uszkodzonych mechanicznie elementów
   • przegrywanie danych 
Szczegóły oferty w kategorii Serwis telefonów

Zdalny unlock - zdjęcie simlocka na odległość

Pragniemy Państwu zaoferować usługę zdalnego usunięcia blokady simlock. Wystarczy przesłać informacje o swoim telefonie (model telefonu, numer IMEI itp.) zgodnie ze specyfikacją zamieszczoną w tabeli na konto mailowe: sklepento@gmail.com i poczekać na maila zwrotnego potwierdzającego przyjęcie zamówienia. Następnie po dokonaniu wpłaty na nasze konto w banku (numer konta i kwota zostaną przesłane emailem) w ciągu 24 godzin prześlemy kod odblokowujący oraz instrukcje jak samodzielnie wprowadzić kod do telefonu. W przypadku iPhone czas oczekiwania jest dłuższy w związku generowaniem kodu przez serwery Apple.

Możliwe jest również zamówienie usługi poprzez nasz sklep (szczegóły wkrótce)


Serwis wysyłkowy

Zamów usługę naprawy swojego telefonu bez wychodzenia z domu. Kurier odbierze Twój niesprawny telefon, a po kilku dniach dostarczy już naprawiony (szczegóły)

Podczas wykonywania czynności serwisowych może być konieczna wymiana oprogramowania oraz usunięcie danych zawartych w telefonie. Serwis Ento nie ponosi odpowiedzialności za utratę jakichkolwiek danych zawartych w telefonie. Jednocześnie serwis Ento nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w związku z utratą w/w danych.

W poniższym linku znajdziesz listę programów użytkowych do obsługi telefonów (link
Cennik usługi zdjęcia simlocka z podziałem na marki i modele (link)
Cennik usługi zdjęcia simlocka on-line z podziałem na marki i modele(link)